Ray Spot Aydınlatma

Ray Spot Aydınlatma

Ray Spot Aydınlatma Ürünleri

Ray Spot aydınlatma ürünleri odaklı aydınlatma için tercih edilmektedir. Özellikle ticarethanelerde vitrin aydınlatması olarak sıkça kullanılan ray spot aydınlatmaları, evlerde ve iç mekanlarda da kullanılabilmektedir.

Ray Spot Aydınlatma Özellikleri ve Çeşitleri

Ray spot aydınlatma özellikleri genellikle monofaze duylu ve trifaze duylu olarak karşımıza çıkar. Kendinden ledli ray spot ürünleri olduğu gibi, raya takılan boş kasa ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle rozanslı ray spot ürünler, tercih edilen modeller arasındadır.

Ray Spot Aydınlatma Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Ray spot aydınlatma ürünleri genellikle monofaze soketli olarak kullanılır. Raya takılarak kullanılan ray spot ürünleri, ray üzerindeki elektrik enerjisi kısmına 220 volt verilerek çalışır.

LED Ray Spot Aydınlatma

Ray spot ürünleri, kendinden LED’li olmaları sebebiyle LED Ray spot aydınlatma olarak da bilinir. LED Ray spot aydınlatma çeşitleri ve modelleri, kalitelerine göre farklılık gösterebilir.

Ray Spot Aydınlatma Fiyatları

Ray spot fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında kullanılan LED kalitesi, sürücü kalitesi, model ve kasanın malzemesi (döküm, alüminyum, plastik) bulunur.

Ray Spot Fiyatlarını Etkileyen Faktörler ve Nedenleri

  • İthal ray spot aydınlatma ürünleri, genellikle düşük maliyet için 220 volt ile çalışan LED veya iç mekan sürücüsü olarak düşük maliyetli plastik ray spot ürünleridir.
  • Kaliteli ray spot aydınlatmada ise genellikle yüksek kaliteli LED, sürücü ve döküm ya da alüminyum kasalar tercih edilir.
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)