Dış Mekan Şerit LED Ürünleri

Dış Mekan LED Aydınlatma Modelleri

Dış mekan LED Aydınlatmalar genellikle IP44 Nemli yer IP65 Dış mekan ve IP68 Su altı kullanıma uygun olarak geçmektedir. IP sertifikasına sahip LED şerit ürünlerinde en çok tercih edilen IP44 / IP65 Sertifikasına sahip dış mekan şerit LED ürünleridir. Bu ürünler genellikle aşırı su olmayan alanlarda kullanıma uygundur. Dış mekan şerit LED ürünleri satın alırken öncelikli olarak en IP65 sertifikasına sahip olması gerekmektedir.


Hangi Dış Mekan Şerit LED Almalıyım


  • IP44 Sertifikalı LED Şeritler: Bu ürünler genellikle iç mekanlarda kullanıma uygundur. Mutfak dolabı, banyo veya vitrin gibi nemli ortamlarda kullanılabilirler.
  • IP65 Sertifikalı LED Şeritler: Dış mekan aydınlatmaları için idealdir. Belirli su sıçramalarına ve hafif yağmura karşı dayanıklıdır. Bahçe, teras veya veranda gibi bölgelerde kullanılabilirler.
  • IP68 Sertifikalı LED Şeritler: En yüksek su geçirmezlik seviyesine sahiptirler ve genellikle havuz içi veya dış mekanlarda yoğun su maruziyeti gerektiren yerlerde tercih edilirler. Doğa (Yağmur, Kar) olaylarına karşı dayanıklıdırlar.
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)