Şerit LED Aydınlatma

Şerit LED Aydınlatma

Şerit LED Aydınlatma Ürünleri;

Genellikle gizli aydınlatma ve vitrin aydınlatması olarak tercih edilmektedir. Şerit LED Aydınlatma ürünleri; 12 Volt / 24 Volt ve 220 Volt şerit LED Aydınlatma olarak bulabilirsiniz. Şerit LED Aydınlatma ürünlerinde en çok tercih edilen 12 Volt iç mekan 5050 üç çipli şerit LED Aydınlatma ürünleridir.

12 VOLT ŞERİT LED AYDINLATMA

Genellikle iç mekan olarak tercih edilen şerit LED Aydınlatma ürünleri DIŞ MEKAN LED AYDINLATMA olarakta bulunmaktadır. 12 volt şerit LED Aydınlatma ürünleri 5050 SMD LED'li modeli tercih edilir. Gelişen aydınlatma sektörü sayesinde araç içi ve araç dışı şerit LED uygulamaları görülmektedir.

24 VOLT ŞERİT LED AYDINLATMA

Fiyatı sebebiyle fazla tercih edilmektedir. Genellikle 24 volt akü ve trafo ile çalıtığından Kamyon ve gemi aydınlatması olarak tercih edilemktedir. 12 Volt 5050 Üç çipli şerit LED ürünlerine nazaran daha fazla ışık verdiği gerdiği daha fazla güç çekmektedir.

220 VOLT ŞERİT LED AYDINLATMA

220 Volt şerit LED Aydınlatma ürünleri; Yanında gelen ince bir fiş ile çalışmaktadır. 220 volt şerit LED aydınlatma ürünleri IP68 Dış mekan kullanımına uygundur. En çok bina aydınlatması olarak kullanılan 220 Volt şerit LED Aydınlatma ürünleri 1 metrede bir kullanıma uygundur.


Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)