led aydınlatma

Kit'li LED Panel Ürünleri

Şarjlı LED Panel Ürünleri

Evimizin Vazgeçilmez Aydınlatma Teknolojisinden Çığır Açan Bir Yenilik Daha Gelmiş Bulunmaktadır. Şarjlı Led Ampul Ürünlerinden Sonra Şimdi De Kit’li Led Panel Ürünleri Satışa Başlanmıştır. Kit’li Led Panel Ürünlerinin Eski Tip Panel Led Ürünleri Ile Aynı Özelliklere Sahiptir. Sadece Trafoları Değişik Olup, Tüm Ölçüler Ve Işık Güçleri Aynıdır. 180 Dakkikada Şarj Olan Kitli Led Trafoları 60 Dk Led Panel Ürünlerine Güç Vermektedir.

Genellikle Ev Kullanıcıları Tercih Edilen Kitli Led Panel Ürünleri Ticarethaneler Tarafından Kullanıla Bilinmektedir. Her Geçen Saat içersinde Işık Şiddetinde Düşüklük Söz Konusudur.

Star LED Panel

Kit'li 3 Watt LED Panel Sıva Altı Yuvarlak

96,00 TL Vergiler Hariç: 80,00 TL

Şarjlı 3 watt Led PanelSıva AltıYuvarlakVoltaj : 220 voltLümen : 240 LmIşık renk : Beyaz - Günışığıİç çap : 7 cmDış çap : 8,5 cmŞarj süresi : 180 dk1 saat Kesintisiz yanmaKit'li 3 watt Led Panel180 dakika şarj süresi vardır. Ortal..

Star LED Panel

Kit'li 6 Watt LED Panel Sıva Altı Yuvarlak

96,00 TL Vergiler Hariç: 80,00 TL

Kit'li 6 watt Led Panel Özellikleri180 dakika şarj süresi vardır. Ortalama 60 dakika kesintisiz yanar. Elektrik kesintisinde anahtar düğmesinin açık konumda olması gerektir. Anahtar kapalı konumda ise çalışmaz. 6 watt kitli led pa..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)