Wallwasher LED Aydınlatma

Wallwasher LED Aydınlatma

Wallwasher LED Aydınlatma Nedir?

Duvarları veya benzer yüzeyleri geniş ve homojen bir şekilde aydınlatmak için Wallwasher LED Aydınlatma ürünleri tercih edilmektedir. Wallwasher LED ürünleri genellikle; dış cephe aydınlatması, peyzaj aydınlatması, mimari vurgular, dekoratif aydınlatmalar olarak iç mekan aydınlatması ve dış mekan aydınlatması olarak tercih edilmektedir.

Wallwasher LED Özellikleri

Wallwasher LED ürünleri sıva altı ve sıva üstü olarak satılmaktadır. Wallwasher LED ışıklar alüminyum kasası sayesinde su, toz ve darbe gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Wallwasher LED ürünlerinde yüksek aydınlatma gücüne sahip LED çipleri kullanılmaktadır. Wallwasher LED ürünleri alttan yukarıya veya üstten aşağıya aydınlatma sağladığı gibi sizlerin montajına bağlı olarak doğrusal bir aydınlatma imkanı sağlamaktadır. Wallwasher LED Aydınlatma ürünleri imalat olduğundan bir çok ışık rengi mevcuttur.

Wallwasher LED Modelleri ve Fiyatları

Wallwasher LED Modelleri, en çok tercih edilenler arasında sıva üstü modeller bulunmaktadır. Wallwasher LED fiyatları, sıva üstü ve sıva altı modeller arasında farklılık gösterir; fiyatlar genellikle kullanılan malzemelere bağlıdır. Star LED olarak, ürünlerimizin arkasında durarak size 2 yıl garanti sunuyoruz. Star LED kalitesiyle, wallwasher ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)